Tato webstránka používá soubory "cookie" ke zlepšení uživatelské zkušenosti a zabezpečení svého efektivního fungování.

Používáním této stránky souhlasíte s naším používáním souborů "cookie".

Prínos na BCPB

  • iveta
  • Autor tématu
Více
30. dub 2010 21:04 #179 od iveta
Prínos na BCPB vytvořil uživatel iveta
Dobrý večer prajem, neviem či sa na Vás obraciam správne ale vrámci svojej bakalárkej práce na tému Rozbor burzového systému na Slovensku som sa zamerala na BCPB. K práci pripájam aj návrhové riešenie, niečo nové do terajšieho systému burzovníctva na území SR. Napokon som sa rozhodla pre návrh na vytvorenie nekótovaného trhu pre všetky CP, kde by mohli obchodovať aj nečlenovia burzy. Touto cestou by som sa chcela možno spýtať na Váš názor, možno podchytiť nejakú myšlienku z Vašich skúsenosti. Alebo sa iba spýtať, čo Vám na našom systéme chýba, čo by ste privítali aby sa na BCPB zaviedlo. Vopred ďakujem všetkým za návrhy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • slavo
Více
12. kvě 2010 08:04 #184 od slavo
Odpověděl slavo pro téma Prínos na BCPB
zdravím Iveta,
na Slovensku po zrušení RM systému sa verejné obchodovanie s akciami úplne zastavilo pre širšiu verejnosť. Ak sa nemýlim tak dnes verejnosť sa na obchodovaní nemôže ako jednotlivec podieľať. Na slovensku nie je likvidita a jedinou možnosťou ako sa to dá zmeniť je sprístupniť obchodovanie naozaj širokej mase ľudí.
Prajem veľa úspechov pri písaní bakalárskej práce.
PS: ak je možnosť obchodovania na slovenskej burze aj pre verejnosť bol by som rád keby ste o tom napísali aby som sa dozvedel niečo nové.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Powered by Kunena fórum